Konferencja Edukacji Kreatywnej z udziałem Kena Robinsona

Sir Ken Robinson po raz pierwszy weźmie udział w Konferencji w Polsce!

26 października w Warszawie odbędzie się Konferencja edukacji kreatywnej. Ken Robinson połączy się z uczestnikami ONLINE, na żywo, wygłosi wykład i odpowie na Wasze pytania.

Globalna rewolucja w edukacji już trwa. Bo „Rewolucje nie czekają na ustawy. Wyłaniają się z działań ludzi, od dołu”. Podczas konferencji poznasz szkoły i rozwiązania, które już dziś wdrażają nowe, kreatywne podejścia do edukacji. Nie czekając na zmiany systemu. Pokazują, jak wiele można zrobić w warunkach, które mamy.

Oprócz Sir Kena Robinsona wystąpią także m.in. André Stern, Yaacov Hecht, Ewa Radanowicz, Marek Kaczmarzyk, a całość poprowadzi Aleksandra Pezda.

Liczba miejsc ograniczona.

 

  

O konferencji

Wielu nauczycieli i rodziców jest przekonanych, że tradycyjna edukacja jest jedyną możliwością wspierania w rozwoju ich dzieci. Podczas konferencji poznasz szkoły i rozwiązania, które już dziś wdrażają nowe, kreatywne podejścia do edukacji. Nie czekając na zmiany systemu. Pokazują, jak wiele można zrobić w warunkach, które mamy.

Wykłady

Zaprosiliśmy prelegentów, którzy w obszarze edukacji dokonują niezwykłych rzeczy w Polsce i na świecie. Pokazują, że zmiana jest możliwa już dziś. Każdy z nich wygłosi dwudziestominutową prelekcję. Sir Ken Robinson oprócz prelekcji odpowie także na Wasze pytania.

 

Seminaria

Wydarzenie to też okazja do udziału w pogłębionych seminariach z prelegentami. Będą to spotkania w małych grupach, podczas których będziesz mógł zadać swoje pytania i dogłębnie wykorzystać wiedzę i doświadczenie zaproszonych edukatorów.

 

Open Space

Podczas wydarzenia przewidzieliśmy również przestrzeń na spotkania w technologii Open Space. Każdy uczestnik może zgłosić temat dyskusji, a inni mogą się do niego przyłączyć. Spotkamy się w małych grupach i będziemy mogli przedyskutować ważne dla nas tematy. Do grup Open Space’owych mogą dołączyć również prelegenci.

 

Kto?

REWOLUCJE NIE CZEKAJĄ NA USTAWY. WYŁANIAJĄ SIĘ Z DZIAŁAŃ LUDZI, OD DOŁU

Sir Ken Robinson

 

Globalna rewolucja w edukacji już się zaczęła. Zaprosiliśmy czołowych edukatorów, przede wszystkim Sir Kena Robinsona, z którym połączymy się na żywo i będziemy mogli zadawać mu pytania, a także André Sterna, Ewę Radanowicz, Yaacova Hechta, Marka Kaczmarzyka i wielu innych. Chcemy, aby pokazali nam, co możemy zrobić już dziś, żeby zapewnić dzieciom lepszą edukację.

 

Po co?

Zależy nam, żeby każdy uczestnik wyszedł z Konferencji Edukacji Kreatywnej z przekonaniem, że może wziąć edukację dzieci w swoje ręce oraz z zasobem kontaktów i narzędzi, które pozwolą mu to zrobić.

 

Dla Kogo?

Konferencja i Open Space skierowane są przede wszystkim do nauczycieli, edukatorów i rodziców, zainteresowanych nowymi, praktycznymi podejściami do edukacji.

 

Rodzice mają prawo wyboru takiej drogi edukacji dla swoich dzieci, która jest najbliższa ich przekonaniom i wartościom uznawanym za najważniejsze dla rozwoju ich dzieci.

Rodzice mają obowiązek dokonania świadomego wyboru drogi edukacyjnej, jaką ich dzieci powinny zmierzać.

Europejska Karta Praw i Obowiązków Rodziców

 

Program

Program konferencji oraz informacje szczegółowe znajdziesz klikając grafikę poniżej

 

Ken Robinson w Polsce

Tekst w kategorii: Aktualności.