Nowe wydanie „Uchwycić Żywioł”

Nowe wydanie „Uchwycić Żywioł” Kena Robinsona jest już dostępne w Wydawnictwie Element. Polecamy światowy bestseller Kena Robinsona wszystkim tym, którzy chcą odkryć swoje talenty i znaleźć pasję oraz tym, którzy wspierają innym w poszukiwaniu właściwej drogi.

  • Czy jesteś w swoim Żywiole?

  • Czy znasz swoje naturalne talenty?

  • Czy odkryłeś pasję?

  • Czy wiesz, jakie są największe uzdolnienia Twoich dzieci?

Nowe wydanie Uchwycić ŻywiołTwój Żywioł to miejsce, w którym naturalne talenty spotykają się z pasją. Kiedy ludzie są w swoim Żywiole, czują się prawdziwie sobą, są szczęśliwi i dochodzą do największych osiągnięć.

Ken Robinson przez całą karierę pracował jako pedagog: nauczyciel, wykładowca, a także reformator systemów edukacji. Jest głęboko przekonany, że każdy z nas rodzi się z ogromnym pokładem naturalnych talentów. Niestety wielu z nas ich nie odkrywa, a jedną z głównych przyczyn jest edukacja.

W tej książce, czerpiąc z historii kilkudziesięciu osób wiodących w swoich dziedzinach – jak były Beatles Paul McCartney,

aktorka Meg Ryan, reżyser Riddley Scott, fizyk Richard Feynman, przedsiębiorca i miliarder Richard Branson czy rysownik Matt Groening – pokazuje, jak na nowo połączyć się z naturalnymi talentami, odkryć pasję i znaleźć się w swoim Żywiole.

“Uchwycić Żywioł” to bestseller autorstwa jednego z najpopularniejszych współczesnych mówców, napisany jako rozwinięcie słynnego wykładu Czy szkoły zabijają kreatywność?.

Jeśli nie jesteś gotowy, żeby popełnić błąd, nigdy nie zrobisz nic oryginalnego.

Ken Robinson

Bardzo wielu ludzi przechodzi przez całe swoje życie, nie mając żadnego rzeczywistego poczucia, czym mogłyby być ich talenty, albo czy w ogóle jakiekolwiek mają.

Ken Robinson

Nowe wydanie Uchwycić Żywioł

 Nowe wydanie „Uchwycić Żywioł” – inni o książce

Zawarte w tej książce koncepcje o odkrywaniu prawdziwego, najlepszego “ja”, zmieniają życie.

Stephen R. Covey, autor “7 nawyków skutecznego działania”

Dziś, kiedy świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, organizacje, szkoły, a zbyt często także nasze umysły zą zamknięte w nawykach przeszłości. Skutkiem jest ogromne marnotrawstwo talentów. “Uchwycić Żywioł” to żarliwy i przekonujący apel, by zacząć myśleć inaczej o nas samych i o tym, jak sprostać przyszłości.

Alvin Toffler, autor “Szoku przyszłości”

Genialne i niezwykle ważne spojrzenie na kreatywność oraz na drogę do sukcesu w zglobalizowanym świecie jutra.

Harry Lodge, współautor “Bądź młodszy za rok”

Ken Robinson to niezwykły człowiek, który jak mało kto potrafi spojrzeć na Ciebie tak, że czujesz się swobodnie i dobrze. Jestem dumna, że mogłam znaleźć się w tej książce jako jedna z osób, które uchwyciły swój Żywioł. Ta książka pomoże Ci dokładnie określić drogę, jaką wszyscy musimy przejść, by osiągnąć to, co w nas najlepsze.

– Gillian Lynne, choreograf, współautorka oper “Koty” i “Upiór w Operze”

Tekst w kategorii: Aktualności.