Uchwycić Żywioł – Ken Robinson

Ken Robinson – Uchwycić Żywioł. O tym,  jak znalezienie pasji zmienia wszystko

  • Czy jesteś w swoim Żywiole?

  • Czy znasz swoje naturalne talenty?

  • Czy odkryłeś pasję?

  • Czy wiesz, jakie są największe uzdolnienia Twoich dzieci?

 

Twój Żywioł to miejsce, w którym naturalne talenty spotykają się z pasją. Kiedy ludzie są w swoim Żywiole, czują się prawdziwie sobą, są szczęśliwi i dochodzą do największych osiągnięć.

Ken Robinson przez całą karierę pracował jako pedagog: nauczyciel, wykładowca, a także reformator systemów edukacji. Jest głęboko przekonany, że każdy z nas rodzi się z ogromnym pokładem naturalnych talentów. Niestety wielu z nas ich nie odkrywa, a jedną z głównych przyczyn jest edukacja.

W tej książce, czerpiąc z historii kilkudziesięciu osób wiodących w swoich dziedzinach – jak były Beatles Paul McCartney,

aktorka Meg Ryan, reżyser Riddley Scott, fizyk Richard Feynman, przedsiębiorca i miliarder Richard Branson czy rysownik Matt Groening – pokazuje, jak na nowo połączyć się z naturalnymi talentami, odkryć pasję i znaleźć się w swoim Żywiole.

“Uchwycić Żywioł” to bestseller autorstwa jednego z najpopularniejszych współczesnych mówców, napisany jako rozwinięcie słynnego wykładu Czy szkoły zabijają kreatywność?.

Jeśli nie jesteś gotowy, żeby popełnić błąd, nigdy nie zrobisz nic oryginalnego.

Ken Robinson

Bardzo wielu ludzi przechodzi przez całe swoje życie, nie mając żadnego rzeczywistego poczucia, czym mogłyby być ich talenty, albo czy w ogóle jakiekolwiek mają.

Ken Robinson

Tytuł oryginału: The Element: How Finding Your Passion Changes Everything

Liczba stron: 288

Oprawa: miękka

Wymiary: 140 x 210 mm

ISBN: 978-83-65532-23-7

Także w formatach: e-book

Cena: 37.00 zł

Przeczytaj fragment Zamów książkę

W formacie e-book:

 

Tekst w Książki and tagged , , , .
  • Przed chwilą obejrzałem fragment wykładu i okazało się, że mogę zaczerpnąć jeszcze więcej od tego niesamowitego człowieka. Kto jak kto, ale on na brak talentów i pasji nie narzeka, a to oznacza, że to, co pisze, wypływa z życiowej praktyki i doświadczenia, czyli jest bezcenne.